• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

вугілля кам'яне марки ДГ(13-100), вугілля кам'яне марки Д(13-100)

Оголошено тендер

260 000.00 UAH
Номер: 00edb08c6f43417589ed42261c657662
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-08-004154-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: вугілля кам'яне марки ДГ(13-100), вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.09.2023 16:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 19 тонни
Період постачання до 31.12.2023
вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 1 тонни
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описвугілля кам'яне марки ДГ(13-100), вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Сума260 000.00 UAH