-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля)
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-008533-a
Торги не відбулися
796 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 984.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 984.00 UAH
Номер:
bf581cadae164049b2898afda1fcee21
Внутрішній номер закупівлі:
18911864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-008533-a
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Баркар +380627762483 viktoriyabar@ukr.net http://blc-licey.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
796 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 14:15 - 21.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 14:15 - 24.09.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴796 800.00 Вугілля кам'яне марки Г 0-200