-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля)
Оголошено тендер
796 800.00
UAH
Номер:
7e16fe3aaaee41d2b6662502a0d8f747
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-08-002887-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
796 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (вугілля)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
08.09.2023 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума796 800.00 UAH