-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-07-009541-a
Торги не відбулися
2 152 005.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 760.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 760.03 UAH
Номер:
178db573deca48748477caf446ab2255
Внутрішній номер закупівлі:
18898233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-07-009541-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.09.2023 14:50 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2023 14:50 - 15.09.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 152 005.70 Природний газ