-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
2 152 005.70
UAH
Номер:
5fe61968498b4d5088fbdd329316feb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-07-003425-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням Уповноваженої особи від 07.09.2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
07.09.2023 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 152 005.70 UAH