• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 77210000-5 Лісозаготівельні послуги. Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з підрізання гілок дерев, видалення сухостійних, аварійних, повалених, пошкоджених та нависаючих дерев на території Новогродівської територіальної громади

Завершена

928 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 644.00 UAH
Номер: d52e0a63019748368b5afb6836b7520b
Внутрішній номер закупівлі: 18894252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-005539-a   
Замовник: Новогродівська міська рада
Контактна особа: Олена Пащенко +380997095616 pashenkooa@ukr.net https://novogrodovka-rada.gov.ua/potochna-diialnist/derzhavni-zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 928 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.09.2023 11:54 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2023 11:54 - 15.09.2023 11:52
Аукціон: 18.09.2023 12:43 - 18.09.2023 13:06
Період кваліфікації: 18.09.2023 13:06 - 22.09.2023 11:18
Період завантаження договору: 28.09.2023 00:00 - 08.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴928 800.00 Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з підрізання гілок дерев, видалення сухостійних, аварійних, повалених, пошкоджених та нависаючих дерев на території Новогродівської територіальної громади