-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 77210000-5 Лісозаготівельні послуги. Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з підрізання гілок дерев, видалення сухостійних, аварійних, повалених, пошкоджених та нависаючих дерев на території Новогродівської територіальної громади
Оголошено тендер
928 800.00
UAH
Номер:
01230accc0ea4f4a8b80e954b79d6a84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-07-002711-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
928 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 77210000-5 Лісозаготівельні послуги. Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з підрізання гілок дерев, видалення сухостійних, аварійних, повалених, пошкоджених та нависаючих дерев на території Новогродівської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.09.2023 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума928 800.00 UAH