-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2023-09-07-003456-a
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Номер:
e623bce8e94b4425a9534cdc8df93f22
Внутрішній номер закупівлі:
18892168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-07-003456-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дутка Наталя Володимирівна 380372543977, 380684615498 speckomuntrans.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.09.2023 10:49 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2023 10:49 - 15.09.2023 00:00
Аукціон:
15.09.2023 14:43 - 15.09.2023 15:18
Період кваліфікації:
15.09.2023 15:18 - 20.09.2023 14:44
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 Автомобільні шини