-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
14feb2c7ff2443ac9d6cade6d1f9bd41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-07-001753-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
07.09.2023 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 000.00 UAH