• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Різальні інструменти

Торги не відбулися

2 690.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26.90 UAH
Номер: f76f8e61eeaf4f1cbf5f6b4416ad03b5
Внутрішній номер закупівлі: 18891152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-002428-a   
Замовник: Військова частина А2077
Контактна особа: Підкова Наталія Олександрівна 380953958219 a-0680@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 690.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.09.2023 10:12 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2023 10:12 - 15.09.2023 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 690.00 Різальні інструменти