• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Різальні інструменти

Оголошено тендер

2 690.00 UAH
Номер: 874c57ed24d5491483ad80f941b23d06
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-06-003731-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А2077
Замовник: Військова частина А2077
Очікувана вартість: 2 690.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Різальні інструменти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструменти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.09.2023 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція
Сума2 690.00 UAH