-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-011380-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
35d825a453c74f479a34a16371747537
Внутрішній номер закупівлі:
18884712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-011380-a
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОРПАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ +380961450788 blagoust2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланецьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 15:31 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 15:31 - 14.09.2023 15:35
Період кваліфікації:
14.09.2023 15:39 - 19.09.2023 11:18
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм