-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
f16e7d52a46f429b9827f3010b94551b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-06-003473-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.09.2023 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм
Кількість
320 тонни
Період постачання
до 31.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума160 000.00 UAH