-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Театральні крісла
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-009625-a
Завершена
734 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 340.00 UAH
Номер:
faeac1ea20c949beb35a3093f036a6f7
Внутрішній номер закупівлі:
18867874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-009625-a
Замовник:
Чудейська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416683
-
Адреса:
59024, Україна, Чернівецька область, с. Чудей, вул. Карпатська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТЕТЯНА БУРЛА +380373561351, +380687960931 tburla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
734 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 14:48 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 14:48 - 13.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
13.09.2023 10:00 - 14.09.2023 15:54
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴734 000.00 Театральні крісла