-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Театральні крісла
Оголошено тендер
734 000.00
UAH
Номер:
c91ebb65166641e2ab7b7b6f809ea744
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-004785-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чудейська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416683
-
Адреса:
59024, Україна, Чернівецька область, с. Чудей, вул. Карпатська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чудейська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416683
-
Адреса:
59024, Україна, Чернівецька область, с. Чудей, вул. Карпатська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
734 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Театральні крісла
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.09.2023 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума734 000.00 UAH