-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-005544-a
Торги не відбулися
37 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 185.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 185.00 UAH
Номер:
6e9b0ebf11d146028e1b098461398865
Внутрішній номер закупівлі:
18863780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-005544-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 070887kli@gmail.com http://tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 12:02 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 12:02 - 14.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 000.00 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі