• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Оголошено тендер

37 000.00 UAH
Номер: 9422b04f058449c5a77d4842b7b088cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-05-001869-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
Замовник: ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
Очікувана вартість: 37 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Дата опублікування: 05.09.2023 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Котел газовий
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 000.00 UAH