-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Напівбрикети торф"яні
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-010657-a
Торги не відбулися
346 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 460.00 UAH
Номер:
c738c6cc2ee9456ea4b88c6874a7f73a
Внутрішній номер закупівлі:
18855375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-010657-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладковська Тетяна Вячеславівна 380965534755 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
346 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 16:26 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 16:26 - 12.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 000.00 Напівбрикети торф"яні