-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикети торф"яні
Оголошено тендер
346 000.00
UAH
Номер:
15e14af0cd604257b7693d9946a2911f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-005439-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
346 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напівбрикети торф"яні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2023 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума346 000.00 UAH