• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року

Місцезнаходження замовника: місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Завершена

2 805 773.32 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 028.87 UAH
Номер: 240c990c87224694ba908fa82182d398
Внутрішній номер закупівлі: 18849274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-04-004566-a   
Замовник: КУ Хмельницька середня загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ст. ім.В.Чорновола
Контактна особа: Кухарук Ольга Олександрівна +380382671536 Julia_kondratjuk@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 805 773.32 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.09.2023 12:04 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2023 12:04 - 12.09.2023 10:00
Період кваліфікації: 12.09.2023 10:02 - 20.09.2023 13:58
Період завантаження договору: 26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 805 773.32 Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року