-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року
Оголошено тендер
2 805 773.32
UAH
Номер:
58070f5d5aae4ba7b8546413e8fcad76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-001753-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Хмельницька середня загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ст. ім.В.Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803013
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Хмельницька середня загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ст. ім.В.Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803013
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 805 773.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року
Примітки:
Місцезнаходження замовника: місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2023 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 805 773.32 UAH