-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-001333-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
484 709.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 423.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 423.55 UAH
Номер:
b42fc2a7d40e4bb48f9dbb5e831727e5
Внутрішній номер закупівлі:
18846065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-001333-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ТРУНЯКОВА +380577315954 kharkiv-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 709.45 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 10:09 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 10:09 - 12.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
12.09.2023 10:02 - 13.09.2023 14:37
Період завантаження договору:
19.09.2023 00:00 - 29.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 709.45 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)