-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Оголошено тендер
484 709.45
UAH
Номер:
91877569bf1e414e8c2263b84a1085de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-000417-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
484 709.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель 2023 рік. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування:
04.09.2023 09:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума484 709.45 UAH