• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

« Дизель-генераторна установка на причеп-платформі»

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: b865328a55c645798c980c0a0fbb80ff
Внутрішній номер закупівлі: 18844959
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-04-000241-a   
Замовник: КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Жидецька Олена Олександрівна +380532553025 kp-jeo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.09.2023 08:50 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2023 08:50 - 12.09.2023 08:54
Період кваліфікації: 12.09.2023 08:56 - 13.09.2023 14:19
Період завантаження договору: 19.09.2023 00:00 - 29.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴800 000.00 « Дизель-генераторна установка на причеп-платформі»