-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
« Дизель-генераторна установка на причеп-платформі»
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
ac665ef9a0874dc0bd949e4c3a6ad035
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-000102-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31728762
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, село Терешки, вулиця Шевченка, буд. 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31728762
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, село Терешки, вулиця Шевченка, буд. 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
« Дизель-генераторна установка на причеп-платформі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2023 08:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
« Дизель-генераторна установка на причеп-платформі»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH