-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення на об’єкті: МКП - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, будинок 40
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-009526-a
Завершена
152 259.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 761.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 761.30 UAH
Номер:
4e8f2e4b53de4c83a98fe6b64af168b1
Внутрішній номер закупівлі:
18842871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-01-009526-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152371
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вулиця Проскурівська, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шілінговська Тетяна Володимирівна +380673479278 kt_shevchenko_khm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
152 259.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2023 16:36 - 06.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2023 16:36 - 09.09.2023 00:00
Аукціон:
11.09.2023 13:27 - 11.09.2023 13:50
Період кваліфікації:
11.09.2023 13:50 - 18.09.2023 15:48
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 259.00 Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення на об’єкті: МКП - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, будинок 40