-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення на об’єкті: МКП - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, будинок 40
Оголошено тендер
152 259.00
UAH
Номер:
e7f886a9c4a949cd8790000fbf6fe253
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-01-003206-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152371
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вулиця Проскурівська, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152371
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вулиця Проскурівська, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 259.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення на об’єкті: МКП - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, будинок 40
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревини
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2023 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума152 259.00 UAH