-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2023-08-31-009640-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
10c7d876c58d4687abbf000294251dcb
Внутрішній номер закупівлі:
18832376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-31-009640-a
Замовник:
ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362160
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт Чабани, вул.Машинобудівників, 4-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мануілова Майя Миколаївна 380445262374 majamanuil@ukr.net http://chabany-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2023 17:17 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2023 17:17 - 08.09.2023 18:00
Аукціон:
11.09.2023 14:58 - 11.09.2023 15:21
Період кваліфікації:
11.09.2023 15:21 - 18.09.2023 16:48
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)