• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: 6381d27d3a0541e58ea24fd64958ccb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-03-003691-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.02.2023 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума180 000.00 UAH