-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2023-08-31-008502-a
Торги не відбулися
355 312.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 776.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 776.56 UAH
Номер:
195e0eefca8740f8abaa6b6f5ebfc279
Внутрішній номер закупівлі:
18831236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-31-008502-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дибач Раїса Миколаївна +380682412642 raisa1dibach@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
355 312.69 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2023 16:14 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2023 16:14 - 08.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴355 312.69 Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 «Газове паливо»