• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 «Газове паливо»

Оголошено тендер

355 312.69 UAH
Номер: f54aa0ab370840308482d26446dccaa3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-31-002992-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Очікувана вартість: 355 312.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 «Газове паливо»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 31.08.2023 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума355 312.69 UAH