• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до насосного агрегату ЦНС 105-98

Торги не відбулися

116 664.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 583.32 UAH
Номер: dea538dc17e8456087784a019a2d514f
Внутрішній номер закупівлі: 18825277
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-31-002525-a   
Замовник: ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
Контактна особа: КРАВЕЦЬ Мілана Станіславівна +380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 664.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.08.2023 10:53 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2023 10:53 - 08.09.2023 10:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 664.00 Запасні частини до насосного агрегату ЦНС 105-98