• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до насосного агрегату ЦНС 105-98

Оголошено тендер

116 664.00 UAH
Номер: 7c8e627314384849b9f7c7824681fe75
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-30-000256-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
Замовник: ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
Очікувана вартість: 116 664.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до насосного агрегату ЦНС 105-98
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 30.08.2023 09:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума116 664.00 UAH