• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ(09123000-7 Природний газ) код згідно ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)

Торги не відбулися

499 993.69 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 999.94 UAH
Номер: 947fb55a013d457b9420229007ae58fb
Внутрішній номер закупівлі: 18825276
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-31-002531-a   
Замовник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Контактна особа: Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-molod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 499 993.69 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.08.2023 10:53 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2023 10:53 - 08.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴499 993.69 Природний газ