-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ(09123000-7 Природний газ) код згідно ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)
Оголошено тендер
499 993.69
UAH
Номер:
4c7b47684e134c0bae5b116e6a702506
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-31-000753-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
499 993.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ(09123000-7 Природний газ) код згідно ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
31.08.2023 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума499 993.69 UAH