-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-007039-a
Торги не відбулися
206 923.63
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 034.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 034.62 UAH
Номер:
8f63090708814743a9fee74063a362de
Внутрішній номер закупівлі:
18818177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-007039-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 923.63 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 14:35 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 14:35 - 07.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 923.63 Газове паливо (природний газ)