-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
206 923.63
UAH
Номер:
1cffd901434b4465a834144299f6cac1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-30-001934-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Соломянюк Людмила 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 923.63 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
30.08.2023 11:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
12500 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума206 923.63 UAH