-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне обладнання для закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-002632-a
Завершена
29 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер:
634fcffe981246c985fa85828429c895
Внутрішній номер закупівлі:
18813809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-002632-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241178 voiztg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 10:59 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 10:59 - 08.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
08.09.2023 00:03 - 12.09.2023 14:57
Період завантаження договору:
18.09.2023 00:00 - 28.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 780.00 Кухонне обладнання для закладів освіти