-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне обладнання для закладів освіти
Оголошено тендер
29 780.00
UAH
Номер:
bf87fb30853e47d1b5a6ab055520e0bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-30-001244-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне обладнання для закладів освіти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2023 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та кошти місцевого бюджету.
Сума29 780.00 UAH