• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливно-мастильні матеріали (Бензин А-95 Євро 5 та Дизельне паливо Євро 5 ) за талонами та/або паливними картками

Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 (Паливно-мастильні матеріали (Бензин А-95 Євро 5 та Дизельне паливо Євро 5 ) за талонами та/або паливними картками)

Завершена

2 503 110.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 25 031.10 UAH
Номер: 6c3ee87914a14003ad63346b59f4e1dd
Внутрішній номер закупівлі: 18808505
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-29-010086-a   
Замовник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Контактна особа: Желязкова Олександра Борисівна 380671783024 rmtp_dog@ukr.net http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 503 110.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.08.2023 15:56 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2023 15:56 - 06.09.2023 18:00
Період кваліфікації: 06.09.2023 18:02 - 08.09.2023 11:45
Період завантаження договору: 14.09.2023 00:00 - 24.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 503 110.00 Паливно-мастильні матеріали (Бензин А-95 Євро 5 та Дизельне паливо Євро 5 ) за талонами та/або паливними картками