-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали (Бензин А-95 Євро 5 та Дизельне паливо Євро 5 ) за талонами та/або паливними картками
Оголошено тендер
3 003 732.00
UAH
Номер:
a06141a077b7483fa9c6e54f4661244a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-29-002939-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 003 732.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно-мастильні матеріали (Бензин А-95 Євро 5 та Дизельне паливо Євро 5 ) за талонами та/або паливними картками
Примітки:
Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
29.08.2023 12:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 003 732.00 UAH