-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Тендер Prozorro UA-2018-03-07-001495-c
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Завершена
2 105 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 053.40 UAH
мін. крок: 1% або 21 053.40 UAH
Номер:
3c1086e3c4c84fd197c8124f64cdbf70
Внутрішній номер закупівлі:
1880021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-07-001495-c
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванець Анатолій Васильович 380678672268 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 105 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 053.40 UAH
Період уточнення:
07.03.2018 13:56 - 13.03.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2018 13:56 - 23.03.2018 12:00
Аукціон:
26.03.2018 15:56 - 26.03.2018 16:17
Період кваліфікації:
26.03.2018 16:17 - 27.03.2018 13:17
Період завантаження договору:
26.03.2018 16:17 - 15.04.2018 16:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.05.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дельфін
Оскарження: 26.03.2018 16:17 - 07.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20110340
-
Контактна особа:
Розборський Віталій Олегович +380432557633 delfin.vn.ua@gmail.com
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Ющенко, 16
Оскарження: 26.03.2018 16:17 - 07.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 950 763.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 950 763.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2018 13:17
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "АКВА-ЛЮКС, ВIННИЦЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32593451
-
Контактна особа:
Братанов Валерій Петрович +380674301653 vpbratanov@gmail.com
-
Адреса:
21021, УКРАЇНА, ВІННИЦЬКА ОБЛ, ВІННИЦЯ, ВУЛ ВАСИЛЯ ПОРИКА Д. 7
Початкова пропозиція
2 105 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 042 138.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
e746a6b9d9714864ac280c635b6d728d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-07-001495-c-a1
Постачальник:
ТОВ Дельфін
×
-
Код ЄДРПОУ:
20110340
-
Контактна особа:
Розборський Віталій Олегович +380432557633 delfin.vn.ua@gmail.com
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Ющенко, 16
Номер договору:
12
Сума договору:
1 769 971.49 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 474 976.24 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.04.2018 16:00
Статус:
Виконаний