-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Згідно умов договору
1 769 971.49
UAH з ПДВ
Номер:
e746a6b9d9714864ac280c635b6d728d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-07-001495-c-a1
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Контактна особа:
Іванець Анатолій Васильович 380678672268 byhagrolis@gmail.com
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Дельфін
×
-
Код ЄДРПОУ:
20110340
-
Контактна особа:
Розборський Віталій Олегович +380432557633 delfin.vn.ua@gmail.com
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Ющенко, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Згідно умов договору
Номер договору:
12
Дата підписання:
12.04.2018 16:00
Період дії договору:
12.04.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 769 971.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 294 995.25 UAH)
Оплачено:
1 769 971.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 294 995.25 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.05.2018
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e7c23c8430524885845033ed6fb9d8d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору у зв'язку з затримкою фінансування Замовника
Номер додаткової угоди:
12 ду № 1
Дата внесення змін до договору:
14.05.2018 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7133795328764b9b99e5e7941dee86a3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до джерела фінансування
Номер додаткової угоди:
12 ду №2
Дата внесення змін до договору:
05.06.2018 16:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cb67afa0e1fd4c05943d2078034f07aa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо виконання робіт
Номер додаткової угоди:
12 ду №3
Дата внесення змін до договору:
27.12.2018 16:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0ebdd1fecfb145d68fe12e8581b7f6c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до джерела фінансування та внесення змін до Додатку 2 договору
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
05.08.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
be5440b5cd8f4e8db0a648d506ee8539
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до реквізитів підрядника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
05.09.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0f07ac278ad949d694d434d1a8a78bb0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до положень додаткової угоди, зменшення обсягу закупів
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 14:00
Статус:
Опубліковано