• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ код за ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо

Кількість: 180000 м. куб. Місце поставки: В межах балансової належності - (Казанківська ОТГ), та підпорядкованим закладам. 1. Казанківська гімназія №1 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Українська,192; 2. Казанківська гімназія №2 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру 245, 3. Казанківська гімназія №4 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Українська,76, 4. Миколаївська гімназія Казанківської селищної ради, 56009, Миколаївська область, село Миколаївка, вулиця Андрія Горбаня, 241 5. Троїцько-Сафонівський ліцей Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько- Сафонове, вул. Шкільна, 50, 6. Новоданилівська гімназія Казанківської селищної ради, 56022, Миколаївська область, с. Новоданилівка, вул. Шкільна, 4; 7. Казанківський заклад дошкільної освіти «Теремок» Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Миру, 176; 8. Троїцько-Сафонівський заклад дошкільної освіти «Оленка» Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько-Сафоново, вул. Центральна, 4-а; 9. Заклад дошкільної освіти ст. Казанка «Колобок» Миколаївська область селище Казанка, вулиця Жовтнева, будинок 62. 10. Заклад дошкільної освіти «Ромашка» Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вулиця Набережна, будинок 11 11. Миколо-Гулаківський заклад загальної середньої освіти, Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вул. Шкільна, 20 12. Веселобалківська гімназія, Миколаївська область, с. Весела Балка, вул. Шкільна, 1. 13. Новофедорівська гімназія, Миколаївська область, с. Новофедорівка, вул. Шкільна, 30 14. Заклад дошкільної освіти "Усмішка" Миколаївська область, с. Миколаївка, вул. Гагаріна, 236, 15. Заклад дошкільної освіти «Оленка» Миколаївська область, с. Троїцько-Сафонове, вул. Центральна, 4а. 16. Адмін будинок Казанківської селищної ради Миколаївська область, смт. Казанка вул. Миру, 228.

Торги не відбулися

2 979 700.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 898.50 UAH
Номер: 97a06160420b4d768d94c0fe2f254756
Внутрішній номер закупівлі: 18791720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-28-005739-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 979 700.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.08.2023 13:02 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2023 13:02 - 05.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 979 700.20 Природний газ код за ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо