• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

Оголошено тендер

2 979 700.20 UAH
Номер: a15e02db621945ad94908ce58e4958dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-28-003288-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Очікувана вартість: 2 979 700.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки: Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 28.08.2023 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 180000 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума2 979 700.20 UAH