-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2023-08-28-001390-a
Торги не відбулися
140 709.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 703.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 703.55 UAH
Номер:
f38fc9e821f0458588a974c080e43254
Внутрішній номер закупівлі:
18787364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-28-001390-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 305
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 709.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2023 09:59 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2023 09:59 - 05.09.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 709.00 природний газ для потерб опалення