-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Оголошено тендер
140 709.00
UAH
Номер:
65b143f2f1934e449a465155ec68273e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-28-000506-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 305
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 305
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 709.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ для потерб опалення
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.08.2023 09:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 709.00 UAH