-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-08-26-000139-a
Торги не відбулися
152 709.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 527.10 UAH
мін. крок: 1% або 1 527.10 UAH
Номер:
1ee215d06b7746df846f64a8d1adf81b
Внутрішній номер закупівлі:
18785136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-26-000139-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крапівіна +380979118835 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
152 709.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2023 10:49 - 31.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2023 10:49 - 03.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 709.64 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)