-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Оголошено тендер
152 709.64
UAH
Номер:
fea23284d90842b7bfce645edacbca5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-003953-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 709.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.08.2023 23:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
09123000-7 Природний газ
Кількість
9225 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума152 709.64 UAH