• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 3-канальний)

Код ДК021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання ( код НК 024:2023 - 16231 Електрокардіограф 3-канальний)". Категорія замовника: п.3 ч.5 ст.2 Закону. Мова складання: українська. Місце знаходження: 64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Центральна, буд. 5.

Завершена

99 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 5e5cbcf7d7624233a1f2ec152d883ab9
Внутрішній номер закупівлі: 18783747
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-25-010414-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Олександрівна 380959144112 taneckatrenina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.08.2023 16:16 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2023 16:16 - 02.09.2023 18:00
Період кваліфікації: 02.09.2023 18:02 - 08.09.2023 14:58
Період завантаження договору: 14.09.2023 00:00 - 24.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 700.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 3-канальний)